PCV1V151MCL1GS
CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
PCV1V151MCL1GS
PCV1V151MCL1GS Hakkında
Nichicon PCV1V151MCL1GS, 150µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, surface mount (SMD) paket tipinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 28mOhm ESR değeri ile, yüksek frekansta (100 kHz'de 2.6A) ripple akımını taşıyabilir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 3000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses-video cihazları, bilgisayar ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V