PCV1J100MCL1GS
CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
PCV1J100MCL1GS
PCV1J100MCL1GS Hakkında
Nichicon PCV1J100MCL1GS, 10 µF kapasitansı ve 63 V nominal gerilimi olan yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 75 mOhm düşük ESR değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında ve güç yönetimi devrelerinde kullanılmaya uygundur. 100 kHz'de 1 A ripple akım yeteneğine sahip olan kondansatör, -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, doğrulayıcı devreler, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 63 V