PCV1H470MCL2GS
CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
PCV1H470MCL2GS
PCV1H470MCL2GS Hakkında
Nichicon PCV1H470MCL2GS, 47µF kapasitansı ve 50V rated voltajına sahip yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. ±20% toleranslı bu bileşen, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi ile tasarlanmıştır. 37mOhm ESR (Eşdeğer Seri Dirençi) ve 100kHz'de 2.6A ripple akım kapasitesi sayesinde güç yönetimi, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS), doğru akım (DC) stabilizasyon devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığı aralığı geniş sıcaklık ortamlarında çalışan uygulamalar için uygundur. Radial, Can tipinde SMD pakete sahip bu kondansatör, kompakt PCB tasarımlarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 50 V