PCV1E820MCL2GS
CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
PCV1E820MCL2GS
PCV1E820MCL2GS Hakkında
Nichicon PCV1E820MCL2GS, 82µF kapasitanslı, 25V derecelendirilmiş alüminyum polimer kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arası geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 47mOhm ESR değeri ve 100 kHz'de 1.4A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, analog ve dijital elektronik devrelerde filtre ve enerji depolamada uygulanır. 3000 saatlik ömür süresi 105°C'de ve ±20% toleransı ile standart endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 47mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V