PCV1E121MCL6GS
CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
PCV1E121MCL6GS
PCV1E121MCL6GS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen PCV1E121MCL6GS, 120µF kapasitanslı, 25V rated gerilim ile çalışan yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. ±20% tolerans ve 29mOhm ESR değeri ile düşük impedans özelliği sunar. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. 100 kHz'de 1.9A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç yönetimi devrelerinde, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS), LED sürücüler ve geniş frekans aralığında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V