PCV1D331MCL2GS
CAP ALUM POLY 330UF 20% 20V SMD
Seri / Aile Numarası
PCV1D331MCL2GS
PCV1D331MCL2GS Hakkında
Nichicon PCV1D331MCL2GS, 330µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 20V nominal gerilim için tasarlanmış bu Surface Mount cihaz, düşük ESR değeri (22mOhm) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında verimli çalışır. -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılabilen komponentin 3000 saatlik ömrü 105°C'de belirlenmiştir. 100kHz'de 3.8A ripple akım kabiliyeti ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, ses sistemleri ve diğer genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanım için uygundur. ±20% toleransı ile paketlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.8 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V