PCV1C271MCL2GS
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
PCV1C271MCL2GS
PCV1C271MCL2GS Hakkında
Nichicon PCV1C271MCL2GS, 270µF kapasitanslı alüminyum polimer SMD kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, düşük ESR (24mOhm) ve yüksek ripple akım toleransı (3.2A @ 100kHz) sunmaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışan ve 3000 saat ömre sahip bu kondansatör, güç kaynakları, DC-DC konvertörleri, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı analog/dijital devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% toleransı ve Surface Mount paketlemesi ile kompakt ve verimli tasarımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V