PCJ1C121MCL1GS
CAP ALUM POLY 120UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
PCJ1C121MCL1GS
PCJ1C121MCL1GS Hakkında
Nichicon PCJ1C121MCL1GS, 120µF kapasitanslı alüminyum polimer SMD kondansatördür. 16V nominal gerilim için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 24mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği sağlar ve 100kHz'de 3.01A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir, 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve radial can SMD paketine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.01 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V