PCJ1A681MCL1GS
CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
PCJ1A681MCL1GS
PCJ1A681MCL1GS Hakkında
Nichicon PCJ1A681MCL1GS, 680µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 10V rated voltaj ile düşük ESR değerine (13mOhm) sahip olup, yüksek frekansta (100kHz'de 4.82A) ripple akımına dayanıklıdır. Surface mount radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve DC-DC dönüştürücülerde kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.82 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V