PCJ0J391MCL1GS
CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
PCJ0J391MCL1GS
PCJ0J391MCL1GS Hakkında
Nichicon PCJ0J391MCL1GS, 390µF kapasitanslı alüminyum polimer yüzey montajlı kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 14mOhm ESR değeri ile sahip olan kondansatör, 100 kHz'de 3.95A ripple akımını tolere edebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garanti etmektedir. Analog devreler, beslemeler, filtering uygulamaları ve sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.95 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V