PCJ0J221MCL1GS
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
PCJ0J221MCL1GS
PCJ0J221MCL1GS Hakkında
Nichicon PCJ0J221MCL1GS, 220µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V rated voltage ile çalışan bu SMD bileşeni, 15mOhm ESR değerine sahip olup yüksek frekans uygulamalarında kullanılır. 100kHz'de 3.2A ripple current kapasitesiyle, güç kaynakları, ses devreleri, LED sürücüleri ve genel amaçlı analog/dijital uygulamalarda tercih edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunur. ±20% toleransıyla temin edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V