PCJ0G681MCL1GS
CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
PCJ0G681MCL1GS
PCJ0G681MCL1GS Hakkında
Nichicon PCJ0G681MCL1GS, 680µF kapasitanslı, 4V rated voltage ile tasarlanmış yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin ESR değeri 13mOhm olup, 100 kHz'de 3.95A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömürlü olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, düşük voltajlı güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve dijital elektronik devrelerde filtre, bypass veya energy storage uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.95 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V