PCJ0E821MCL6GS
CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
PCJ0E821MCL6GS
PCJ0E821MCL6GS Hakkında
Nichicon PCJ0E821MCL6GS, 820µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V rated voltaj ile tasarlanmış SMD montaj tipi bu bileşen, düşük ESR (12mOhm) değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili çalışır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 4.26A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, anahtarlamalı güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve ses devrelerinde kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.26 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V