PCJ0E122MCL1GS
CAP ALUM POLY 1200UF 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
PCJ0E122MCL1GS
PCJ0E122MCL1GS Hakkında
Nichicon PCJ0E122MCL1GS, 1200µF kapasitanslı, 2.5V nominal gerilime sahip surface mount alüminyum polimer kondansatördür. SMD radial can paketlemesinde sunulan bu kondansatör, düşük ESR değeri (13mOhm) ve yüksek ripple akım kapasitesi (4.8A @ 100kHz) ile güç dağıtım uygulamalarında, anahtarlamalı güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik devrelerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 2000 saat ömrü garantisinde 105°C'de işletilir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.8 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V