PCG0J181MCL1GS
CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
PCG0J181MCL1GS
PCG0J181MCL1GS Hakkında
Nichicon PCG0J181MCL1GS, 180 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanan bu SMD tipi kondansatör, düşük ESR (33 mOhm) ve yüksek ripple current kapasitesi (1.9 A @ 100 kHz) nedeniyle güç kaynakları, DC-DC konvertörleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömrü bulunan bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Radial, Can - SMD paketlemesi ile yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V