PCG0G221MCO1GS
CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
PCG0G221MCO1GS
PCG0G221MCO1GS Hakkında
Nichicon PCG0G221MCO1GS, 220µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. SMD radial can paketi içinde sunulan bu bileşen, 4V nominal gerilim değerine sahiptir. 15mOhm ESR ve 2.9A ripple current kapasitesiyle (-55°C ile 105°C arasında çalışabilir) güç yönetimi, DC-DC dönüştürücü çıkışı filtreleme, sinyal işleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü (105°C'de) ile endüstriyel ve tüketici elektroniği cihazlarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.9 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V