PCF1C181MCL1GS
CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
PCF1C181MCL1GS
PCF1C181MCL1GS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen PCF1C181MCL1GS, 180 µF kapasitansına sahip alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu SMD bileşen, düşük ESR (25 mOhm) değeri sayesinde yüksek ripple akım (3.6 A @ 100 kHz) işleyebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve sinyal filtreleme devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V