PCF0G561MCL4GS
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
PCF0G561MCL4GS
PCF0G561MCL4GS Hakkında
Nichicon PCF0G561MCL4GS, 560µF kapasitanslı, 4V nominal voltajında çalışan surface mount alüminyum polimer kondansatördür. 13mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlayarak, 100 kHz'de 4.52A ripple akım taşıyabilir. -55°C ile +105°C arasında stabil performans gösteren bu bileşen, 2000 saat ömürlü tasarımdır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, LED sürücüleri, DC-DC dönüştürücüler ve gürültü süzme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.52 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V