PC784-1C-12S-X
35A SPDT MICRO ISO RELAY 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PC784-1C-12S
PC784-1C-12S-X Hakkında
PC784-1C-12S-X, Picker Components tarafından üretilen 12VDC çalışma voltajına sahip SPDT (Single Pole Double Throw) Micro ISO rölesdir. 125 mA bobinli akım ve 40 A kontakt kapasite ile tasarlanmıştır. Non-latching coil tipi sayesinde bobine sürekli güç uygulanması gerekir. Tam enerji izolasyonlu (sealed) yapı ve socket montaj özelliği ile otomotiv uygulamalarında kullanılır. 10 ms işletme ve bırakma süreleri ile hızlı anahtarlama sağlar. -25°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Maksimum 28VDC anahtarlama voltajında kullanılabilir. Must operate voltajı 7.2VDC, must release voltajı 1.2VDC olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 125 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 7.2 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 28VDC - Max