PC673-2A-TF-110AT
25A DPST POWER RELAY 110VAC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PC673-2A-TF
PC673-2A-TF-110AT Hakkında
PC673-2A-TF-110AT, Picker Components tarafından üretilen 25 Amper kapasiteli DPST (Double Pole Single Throw) güç rölesiydi. 110VAC coil voltajı ile çalışan bu rölede, 21.2 mA coil akımı gereklidir. Gümüş alaşımı kontaktlar 277VAC veya 150VDC'ye kadar voltajlı devrelerde anahtarlama yapabilir. Non-latching tip tasarımı ile kullanıcı kontrol gerektiren uygulamalarda kullanılır. 88VAC işletme voltajından başlayarak 11VAC'de serbest bırakılma özelliğine sahiptir. 30 ms'lik işletme ve serbest bırakılma süreleri ile hassas zamanlama gerektiren endüstriyel kontrol, makine otomasyonu ve elektriksel anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. Şasi montajı uygun bu rölede test düğmesi vardır. -25°C ile 60°C arasında güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 21.2 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 25 A
Features Test Button
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 11 VAC
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Release Time 30 ms
Switching Voltage 277VAC, 150VDC - Max