PC673-2A-SF-220AT
25A DPST POWER RELAY 220VAC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PC673-2A-SF
PC673-2A-SF-220AT Hakkında
PC673-2A-SF-220AT, Picker Components tarafından üretilen 25 Amper kapasiteli genel amaçlı güç rölesedir. 220VAC coil voltajında çalışan bu rölede iki adet Form A (DPST-NO) kontaktı bulunmaktadır. Gümüş alaşım kontak malzemesi ile 277VAC ve 150VDC'ye kadar switching voltajlarında kullanılabilir. 176VAC'de işletmeye başlayan, 22VAC'de serbest bırakan rölede test butonu mevcuttur. Chassi montajı için vida terminal bağlantısına sahiptir. -25°C ile +60°C arasında çalışan bu röleler endüstriyel otomasyon, kontrol panelleri, motorlar, ısıtma sistemleri ve dış aydınlatma gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 10.5 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 220VAC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 25 A
Features Test Button
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 176 VAC
Must Release Voltage 22 VAC
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Release Time 30 ms
Switching Voltage 277VAC, 150VDC - Max