PC520-1C-12S-X
20A SPDT SUGAR CUBE RELAY 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PC520
PC520-1C-12S-X Hakkında
PC520-1C-12S-X, Picker Components tarafından üretilen 20 Amper SPDT (Single Pole Double Throw) genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC bobine sahip olan bu rölede, gümüş kadmiyum oksit (AgCdO) temas malzemesi kullanılmıştır. 250VAC'ye kadar anahtarlama gerilimi ile endüstriyel kontrol devrelerinde, makine otomasyonunda ve elektromanyetik anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 30mA bobine akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma zamanı ile hızlı yanıt sağlar. -40°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma yapan rölede, tam kapsüllü koruma sağlanmıştır. Through hole terminasyon ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 30 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC - Max