PC3SD12NXZAF
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD
Paket/Kılıf
6-SMD
Seri / Aile Numarası
PC3SD12NX
PC3SD12NXZAF Hakkında
PC3SD12NXZAF, Sharp Microelectronics tarafından üretilen 5kV isolasyonlu optoizolatördür. Triyak çıkış konfigürasyonuna sahip bu bileşen, giriş tarafında LED ve çıkış tarafında triyak anahtarı içerir. 6-SMD yüzey montaj paketi ile sunulan cihaz, AC güç kontrol uygulamalarında giriş ve çıkış devrelerini galvanik olarak izole etmek için kullanılır. 50µs açılış zamanı, 100mA maksimum RMS akımı ve 600V off-state voltajı ile AC load kontrolü, ışık denetimi ve elektriksel güvenlik gerektiren endüstriyel ve tüketici uygulamalarına uygundur. -30°C ile 100°C arasında çalışabilir. Cihaz CSA ve UR tarafından onaylanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Approval Agency CSA, UR
Current - DC Forward (If) (Max) 50 mA
Current - Hold (Ih) 3.5mA
Current - LED Trigger (Ift) (Max) 10mA
Current - On State (It (RMS)) (Max) 100 mA
Mounting Type Surface Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Output Type Triac
Package / Case 6-SMD
Part Status Obsolete
Static dV/dt (Min) 1kV/µs
Supplier Device Package 6-SMD
Turn On Time 50µs (Max)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.2V
Voltage - Isolation 5000Vrms
Voltage - Off State 600 V