PC375-1C-24S3-X
16A SPDT PCB RELAY 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PC375-1C-24S3
PC375-1C-24S3-X Hakkında
PC375-1C-24S3-X, Picker Components tarafından üretilen 24VDC bobinli genel amaçlı PCB rölesinin. SPDT (1 Form C) iletişim yapısına sahip bu röle, 16A'ye kadar anahtarlama kapasitesine ve 440VAC/125VDC'ye kadar maksimum anahtarlama voltajına uygundur. AgSnO (Silver Tin Oxide) kontak malzemesi ile yüksek güvenilirlik sağlayan komponent, 15ms işletme ve 8ms bırakma sürelerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve tam olarak mühürlü tasarımı olan bu röle, PCB pin terminaline ve through-hole montajına uyumludur. Endüstriyel kontrol, otomasyon ve genel elektrik devreleri uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 17.1 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 8 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 440VAC, 125VDC - Max