PBHV9115Z,115
TRANS PNP 150V 1A SOT223
Paket/Kılıf
TO-261-4
Seri / Aile Numarası
PBHV9115Z
PBHV9115Z,115 Hakkında
PBHV9115Z,115, Nexperia tarafından üretilen yüksek voltaj PNP BJT transistörüdür. SOT223 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu komponent, maksimum 150V kollektör-emitör voltajı ve 1A kollektör akımı özellikleriyle çalışır. 115MHz transition frequency ile orta hızlı uygulamalara uygundur. 1.4W maksimum güç dağılımı kapasitesi bulunan bu transistör, gerilim regülatörleri, anahtarlama devreleri, ses frekansı amplifikatörleri ve genel amaçlı anahtar uygulamalarında kullanılabilir. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 1 A
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 100mA, 10V
Frequency - Transition 115MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-261-4, TO-261AA
Part Status Active
Power - Max 1.4 W
Supplier Device Package SOT-223
Transistor Type PNP
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 100mA, 500mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 150 V