PBC-080A3F
RELAY CONTACTOR 3PST 80A 110V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PBC-080A3F
PBC-080A3F Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PBC-080A3F, 80A kapasiteli 3PST (3 Form X) kontaktör türü elektromekanik röle olarak tasarlanmıştır. 110VAC bobinle çalışan bu cihaz, maksimum 380VAC anahtarlama gerilimi ile yüksek güç uygulamalarında kullanılır. IP20 parmak güvenliği terminalleri ve vida bağlantı tipi ile sağlam monte edilir. Chassis veya DIN rail montajı seçenekleri sunar. 93.5VAC'de işletilmesi gerekli, 22VAC'de ise serbest bırakılır. -5°C ile 40°C arasında çalışmaya uygun olan bu röle, güç dağıtım sistemleri, otomotiv uygulamaları ve endüstriyel kontrol panellerinde kullanılır. Bileşen şu anda obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 110VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 80 A
Features Finger-Safe (IP20) Terminals
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 93.5 VAC
Must Release Voltage 22 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 380VAC - Max