PBC-050A3E7
RELAY CONTACTOR 3PST 50A 48V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PBC-050A3E7
PBC-050A3E7 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PBC-050A3E7, 3PST-NO (3 Form X) kontaktı yapısına sahip bir elektromekanik röledir. 48VAC bobinin uygulandığı bu cihaz, maksimum 50A akım anahtarlaması için tasarlanmıştır ve 380VAC'ye kadar voltaj anahtarlayabilir. IP20 sınıfında finger-safe terminallere sahip olup, şasi montajı veya DIN ray montajı seçenekleriyle endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -5°C ile 40°C arasında çalışan bu rölede, minimum işletme voltajı 40.8VAC ve bırakma voltajı 9.6VAC'dir. Vida terminalleri ile bağlantı sağlanır. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 48VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 50 A
Features Finger-Safe (IP20) Terminals
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 40.8 VAC
Must Release Voltage 9.6 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 380VAC - Max