PBC-040A3Q
RELAY CONTACTOR 3PST 40A 380V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PBC-040A3Q
PBC-040A3Q Hakkında
PBC-040A3Q, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 3PST-NO (3 Form X) kontaktör türü elektromekanik röle olup 40A kontakt akım kapasitesine sahiptir. 380VAC bobini için tasarlanmış bu komponen, Must Operate voltajı 323VAC ve Must Release voltajı 76VAC'dir. Maksimum şalter voltajı 380VAC'dir. Cihaz, -5°C ~ 40°C aralığında çalışma sıcaklığında kullanılmaya uygun olup, Finger-Safe (IP20) terminalleri ve vida terminal bağlantıları ile gelir. Şasi montajı ve DIN Rail montajı seçenekleri bulunmaktadır. Bu kontaktör, endüstriyel denetim uygulamaları, motor kontrolü, elektrik dağıtım sistemleri ve üç fazlı yük kontrolü gibi alanlarda kullanılır. Ürün mevcut olarak Obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 380VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Finger-Safe (IP20) Terminals
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 323 VAC
Must Release Voltage 76 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 380VAC - Max