PBC-032A2B7
RELAY CONTACTOR 3PST 32A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PBC-032A2B
PBC-032A2B7 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PBC-032A2B7 elektromekanik kontaktördür. 24VAC bobini ile çalışan bu 3PST-NO (3 Form X) tip röle, 32A'e kadar kontakt akımını komute edebilir. Maksimum 380VAC'ye kadar anahtarlama gerilimine sahiptir. Parmak güvenliği (IP20) sağlayan terminal tasarımı ile şasi montajı veya DIN rayına yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Vida terminali ile bağlantı yapılır. 20.4VAC'de çalışması garanti edilirken, 4.8VAC'de serbest bırakılır. -5°C ile 40°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Endüstriyel kontrol sistemleri, makine kontrolü ve elektrik dağıtım uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 24VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 32 A
Features Finger-Safe (IP20) Terminals
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 20.4 VAC
Must Release Voltage 4.8 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 380VAC - Max