PBC-032A1F7
RELAY CONTACTOR 3PST 32A 110V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PBC-032A1F
PBC-032A1F7 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PBC-032A1F7 elektromekanik kontaktördür. 3PST-NO (3 Form X) konfigürasyonuna sahip bu rölesi, 110VAC bobinle çalışır ve 32A kontakt kapasitesine sahiptir. Maksimum 380VAC anahtarlama voltajında kullanılabilir. Çalışma gerilimleri 93.5VAC (harekete geçme) ile 22VAC (bırakma) arasında değişir. -5°C ile 40°C sıcaklık aralığında güvenilir şekilde çalışır. IP20 finalizasyonlu parmak-güvenli terminaller içerir. Şasi montajı veya DIN rail uygulamaları için uygundur. Vida terminali bağlantısı standart olarak sağlanır. Sanayi otomasyon, elektriksel kontrol sistemleri ve güç dağıtım uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 110VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 32 A
Features Finger-Safe (IP20) Terminals
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 93.5 VAC
Must Release Voltage 22 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 380VAC - Max