PBC-025A2Q
RELAY CONTACTOR 3PST 25A 380V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PBC-025A2
PBC-025A2Q Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PBC-025A2Q, 380VAC bobinli elektromekanik kontaktör rölessidir. 25A akım kapasitesi ile 3PST-NO (3 Form X) temas konfigürasyonuna sahiptir. IP20 Finger-Safe terminallere ve vida terminal bağlantı stiliyle tasarlanmıştır. Şasi montajı ve DIN ray uyumluluğu ile endüstriyel uygulamalara uygun olup, 323VAC işletme ve 76VAC bırakma gerilimleriyle çalışır. -5°C ile +40°C arasında çalışır. Enerji dağıtımı, motor kontrol ve endüstriyel otomasyon sistemlerinde kullanılır. Ürün statüsü kullanımdan kaldırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 380VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 25 A
Features Finger-Safe (IP20) Terminals
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 323 VAC
Must Release Voltage 76 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 380VAC - Max