PBC-025A2E7
RELAY CONTACTOR 3PST 25A 48V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PBC-025A2E
PBC-025A2E7 Hakkında
PBC-025A2E7, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen elektromekanik kontaktördür. 3PST-NO (3 Form X) konfigürasyonda 25A anahtarlama kapasitesine sahiptir. 48VAC coil voltajında çalışmakta olup, 40,8VAC minimum işletme voltajında devreye girer ve 9,6VAC'de serbest bırakılır. 380VAC'ye kadar AC gerilimi anahtarlayabilir. IP20 Finger-Safe terminal tasarımı ile parmak teması riskini minimalize eder. Soğuk bir kontaktı her faza bağlayarak üç fazlı motor kontrollü veya endüstriyel elektrik panoları gibi uygulamalarda kullanılır. Şasi montajı ve DIN ray montajı seçenekleri sunar. -5°C ile 40°C arasında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminali ile bağlantı sağlanır. Bu ürün üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 48VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 25 A
Features Finger-Safe (IP20) Terminals
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 40.8 VAC
Must Release Voltage 9.6 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 380VAC - Max