PBC-012A2M7
RELAY CONTACTOR 3PST 12A 220V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PBC-012A2M7
PBC-012A2M7 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PBC-012A2M7, 220VAC bobinli 3PST-NO (3 Form X) kontaktördür. 12A kontakt kapasitesine sahip olan bu elektromekanik rele, endüstriyel kontrol uygulamalarında üç fazlı veya üç ayrı devrenin anahtarlanmasında kullanılır. Finger-Safe (IP20) terminalleri operatör güvenliğini sağlayıp, aynı zamanda accidental contact'tan korunur. Chassis mount ve DIN rail montajı destekler. 187VAC must operate ve 44VAC must release voltajları ile ayarlanan cihaz, maksimum 380VAC switching voltage'a dayanır. -5°C ile +40°C aralığında çalışan komponentin screw terminal bağlantısı, endüstriyel panellerde ve makine kontrolünde yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 220VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 12 A
Features Finger-Safe (IP20) Terminals
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 187 VAC
Must Release Voltage 44 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 380VAC - Max