PA18CAD10PAM1SA
SENSOR REFLECTIVE 1M PNP NO/NC
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PA18CAD10PAM1SA
PA18CAD10PAM1SA Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Adjustment Type Adjustable, Potentiometer
Connection Method Connector, M18, 4POS
Ingress Protection IP67, IP69K
Light Source Red (625nm)
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Output Configuration PNP
Part Status Active
Response Time 1ms
Sensing Method Reflective, Diffuse
Voltage - Supply 10V ~ 30V