P5CD041UA/S1ABH30V
P5CD041UA/S1ABH30V
Paket/Kılıf
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Connectivity ISO 7816, ISO 14443, UART
Core Processor Secure MX51
Core Size 32-Bit
EEPROM Size 40K x 8
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Program Memory Size 264KB (264K x 8)
Program Memory Type ROM
RAM Size 7.5K x 8
Speed 30MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 1.62V ~ 5.6V