P5CC012UA/S1A1629,
P5CC012UA/S1A1629,
Paket/Kılıf
Die
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Connectivity ISO 7816, UART
Core Processor Secure MX51
Core Size 32-Bit
EEPROM Size 12K x 8
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Die
Part Status Obsolete
Program Memory Size 160KB (160K x 8)
Program Memory Type ROM
RAM Size 6K x 8
Speed 30MHz
Supplier Device Package Wafer
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 1.62V ~ 5.5V