P40P47A13P1-240
RELAY CONTACTOR 4PST 40A 240V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
P40P47A13P1
P40P47A13P1-240 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen P40P47A13P1-240 bir elektromanyetik kontaktördür. 240VAC bobini ile çalışan bu kontaktör, 4PST-NO (4 Form X) temas konfigürasyonuna sahiptir ve 40A anahtarlama kapasitesine sahiptir. Maksimum 600VAC gerilime dayanabilen bu cihaz, -55°C ile 65°C arasında çalışabilir. Şasi montaj türü ile tasarlanan kontaktör, 177VAC minimum işletme geriliminde tetiklenir. İndustriyel kontrol sistemleri, elektrik dağıtım panelleri, motor kontrol devreleri ve ağır yük anahtarlaması uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 4PST-NO (DM) (4 Form X)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 177 VAC
Operating Temperature -55°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max