P40P45A12P1-120
RELAY CONTACTOR 3PST 40A 120V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
P40P45A12P1
P40P45A12P1-120 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen P40P45A12P1-120, 120VAC bobini ile çalışan 3PST (Üç Kutuplu Çift Atmalı) elektromekanik kontaktördür. 40A kontakt kapasitesi ile AC ağlarda güç dağıtım, motor kontrolleri ve endüstriyel anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Kontaktör 2 Form Y (NO) ve 1 Form X (NC) kontaktı içerir ve 600VAC'ye kadar gerilim değerlerinde çalışır. Chassis mount montaj tipi ile panellere sabitlenir. 102VAC minimum işletme gerilimi ile kararsız şebeke koşullarında da çalışabilir. -55°C ile 65°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Ürün şu anda üretim dışıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 3PST-2NC/1NO (DB/DM) (2 Form Y, 1 Form X)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 102 VAC
Operating Temperature -55°C ~ 65°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 600VAC - Max