P40P42D12P1-24
RELAY CONTACTOR 3PST 40A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
P40P42D12P1
P40P42D12P1-24 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen P40P42D12P1-24, 24VDC bobinli 3PST-NO (3 Form X) kontaktör relesidir. 40A kontakt kapasitesi ile 600VAC'ye kadar AC gerilimler altında çalışabilir. Chassis mount montaj tipine sahip olan bu elektromanyetik kontaktör, 18VDC minimum işletme geriliminde güvenilir şekilde çalışır. -55°C ile 65°C arasındaki sıcaklık aralığında kullanıma uygundur. Elektrik kontrol sistemleri, endüstriyel otomasyonda yük anahtarlaması, motor kontrolü ve güç dağıtım aplikasyonlarında yaygın olarak kullanılan bu bileşen, üç adet bağımsız norm-açık kontağa sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 24VDC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Operating Temperature -55°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max