P40P42D12P1-12
RELAY CONTACTOR 3PST 40A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
P40P42D12P1
P40P42D12P1-12 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen P40P42D12P1-12, 3PST-NO (3 Form X) kontak konfigürasyonlu bir elektromekanik kontaktördür. 12VDC bobini ile çalışan bu röle, 40A kontakt akımı kapasitesine sahiptir. 600VAC'ye kadar anahtarlama geriliminde kullanılabilir ve çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile 65°C arasındadır. Şasi montajı için tasarlanan bu bileşen, minimum 9VDC işletim gerilimi gereksinimiyle endüstriyel kontrol uygulamalarında, güç dağıtım sistemlerinde ve otomasyonda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Operating Temperature -55°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max