P30P42D12P1-12
RELAY CONTACTOR 3PST 30A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
P30P42D12P1
P30P42D12P1-12 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen P30P42D12P1-12, 12VDC bobine sahip 3PST-NO kontaktör rölesdir. 30A kontakt kapasitesine sahip bu elektromanyetik rölesi, 600VAC maksimum switching voltajında çalışmaktadır. Chassis mount montaj tipi ile endüstriyel uygulamalarda, kontrol panellerinde ve otomasyon sistemlerinde üç ayrı devre kontrol edilmesi gereken durumlarda kullanılır. -55°C ile +65°C arası çalışma sıcaklık aralığına ve Class A izolasyon sınıfına sahiptir. 9VDC minimum işletme voltajı ile güvenilir anahtarlama işlemi gerçekleştirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Insulation - Class A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Operating Temperature -55°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max