P30F47A16C1-24
RELAY CONTACTOR 4PST 30A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
P30F47A16C1
P30F47A16C1-24 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen P30F47A16C1-24, 4PST (4 Form X) konfigürasyonunda elektromekanik kontaktördür. 24VAC bobine sahip olan bu rölesi, 30A'lik kontakt kapasitesiyle güç kontrolü ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 600VAC'ye kadar anahtarlama gerilimi ile endüstriyel kontrol sistemlerinde, motor kontrolü, elektrik dağıtım panelleri ve HVAC sistemlerinde yer bulur. Chassis mount tipinde tasarlanmış olup, -55°C ile 65°C arasında çalışabilir. Minimum 20.4VAC işletme geriliminde uyarılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 24VAC
Contact Form 4PST-NO (DM) (4 Form X)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 20.4 VAC
Operating Temperature -55°C ~ 65°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 600VAC - Max