P300K-E3/73
DIODE GEN PURP 800V 3A DO201AD
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
P300K
P300K-E3/73 Hakkında
P300K-E3/73, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyotudur. 800V ters gerilim ve 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. DO-201AD axial kasa ile sağlanan bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. 1.2V forward voltaj, 2µs reverse recovery time ve -50°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmesi mümkündür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 150°C
Package / Case DO-201AD, Axial
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 2 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-201AD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 3 A