P25P42A22P1-24
RELAY CONTACTOR 3PST 25A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
P25P42A22P1
P25P42A22P1-24 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen P25P42A22P1-24, 24VAC bobinine sahip 3PST-NO (3 Form X) kontaktör releisidir. 25A kontakt akım kapasitesi ile endüstriyel elektrik kontrol sistemlerinde yüksek akım anahtarlaması gerekli uygulamalarda kullanılır. 600VAC maksimum anahtarlama gerilimi ile AC motor kontrolleri, pompa başlatma sistemleri, ısıtma ve aydınlatma devreleri gibi alanlarda yerleşik montaj yapılarak çalıştırılabilir. -55°C ile 65°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Minimum 20.4VAC beslemede bile güvenli bir şekilde çalışabilmektedir. Chassis Mount şeklinde panellere sabitlenmeye uygun tasarımlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 24VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 20.4 VAC
Operating Temperature -55°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max