P25P42A12P1-240
RELAY CONTACTOR 3PST 25A 240V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
P25P42A12P1
P25P42A12P1-240 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen P25P42A12P1-240, 3PST-NO (3 Form X) kontaktörüdür. 240VAC bobini ile çalışan bu elektromekanik rölesi, 25A anahtarlama kapasitesine ve 600VAC maksimum anahtarlama gerilimi özelliğine sahiptir. Chassis mount montajı için tasarlanmıştır. Minimum işletme gerilimi 177VAC olan cihaz, -55°C ile 65°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışabilir. Endüstriyel denetim, makine kontrolü, ısıtma sistemleri ve elektrik dağıtım uygulamalarında kullanılır. 3PST yapısı sayesinde bağımsız olarak üç ayrı devreyi kontrol edebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 177 VAC
Operating Temperature -55°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max