P1K0.308.7W.B.007
1000 OHM AT 0C, 3 X 0.8 MM, -200
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
P1K0.308.7W.B
P1K0.308.7W.B.007 Hakkında
P1K0.308.7W.B.007, Innovative Sensor Technology tarafından üretilen endüstriyel sınıf RTD (Direnç Sıcaklık Dedektörü) sensörüdür. Platinum malzeme ile üretilen bu sensör, 0°C'de 1 kΩ direnç değerine sahiptir ve -200°C ile 600°C arasında geniş sıcaklık aralığında çalışabilir. 3 x 0.8 mm boyutlarında radial paketleme ile sunulan komponent, tesisat deliklerine monte edilir. 3850 ppm/°C sıcaklık katsayısı ve 0.3 mA çalışma akımı ile hassas sıcaklık ölçümleri gerekli endüstriyel uygulamalar, fırın kontrolü, reaktör izleme ve çevre koşulları takibi gibi alanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current 0.3 mA
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -200°C ~ 600°C
Package / Case Radial
Part Status Active
Resistance @ 0°C 1 kOhms
RTD Material Platinum (Pt)
Temperature Coefficient 3850ppm/°C