NZD2V7MUT5G
ALLOY ZENER DFN0201
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
0201 (0603 Metric)
Seri / Aile Numarası
NZD2V7MUT5G
NZD2V7MUT5G Hakkında
NZD2V7MUT5G, onsemi tarafından üretilen 2.7V nominal zener voltajına sahip tek bir zener diyottur. 0201 (0603 metrik) SMD paketinde sunulan bu bileşen, 200mW maksimum güç derecelendirilmesine sahiptir. ±5% tolerans ve 100 Ohm maksimum impedans ile karakterize edilen bu zener diyot, gerilim regülasyonu, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bileşen, 20 µA @ 1V ters kaçak akımı ile düşük sızıntıya sahiptir. Yüksek entegrasyon yoğunluğu gerektiren kompakt tasarımlara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package 2-X3DFN (0.6x0.3) (0201)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V