NZ9F24VT5G
DIODE ZENER 24V 200MW SOD923
Seri / Aile Numarası
NZ9F24VT
NZ9F24VT5G Hakkında
NZ9F24VT5G, onsemi tarafından üretilen 24V nominal gerilime sahip zener diyottur. SOD-923 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 200mW güç kapasitesine ve ±5% toleransa sahiptir. Maksimum 70 Ohm empedansı ve 18.9V'de 100nA ters sızıntı akımı ile karakterizedir. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu zener diyot, gerilim regülasyonu, koruma devreleri ve referans kaynakları gibi uygulamalarda kullanılır. 10mA'de maksimum 900mV ileri açılım gerilimine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 18.9 V
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-923
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-923
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V