NZ8F5V6MX2WT5G
5.6V ZENER STANDARD TOLERANCE IN
Seri / Aile Numarası
NZ8F5V6MX2WT5G
NZ8F5V6MX2WT5G Hakkında
onsemi tarafından üretilen NZ8F5V6MX2WT5G, 5.6V nominal değerine sahip standard tolerance Zener diyotudur. Surface mount wettable flank paketlemesi ile 2-XDFN (1x0.6mm) kasa türünde sunulmaktadır. 250mW maksimum güç yeteneğine, ±5% toleransa ve 60Ω maksimum impedansa sahiptir. -65°C ile +150°C arasında çalışabilir. 2.5V'de 1µA ters sızıntı akımı ve 10mA'de 900mV ileri voltajı karakteristiğine sahip bu bileşen, voltaj düzenleme, koruma ve referans devreleri uygulamalarında kullanılır. Aktif durumdadır ve geniş sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 2.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.6 V