NZ8F5V1MX2WT5G
5.1V ZENER STANDARD TOLERANCE IN
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
2-XDFN
Seri / Aile Numarası
NZ8F5V1MX2WT5G
NZ8F5V1MX2WT5G Hakkında
onsemi tarafından üretilen NZ8F5V1MX2WT5G, 5.1V nominal gerilim değerine sahip standart toleranslı bir Zener diyotudur. Surface mount XDFN paketinde sunulan bu bileşen, 250 mW maksimum güç derecelendirmesi ile voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ve düşük reverse leakage akımı (2 µA @ 1.5V) ile entegre devreleri ve hassas elektronik uygulamalarında koruma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 1.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.1 V